Daruj hračku

Daruj hračku – přání splněno

Dobrý den, milý Ježíšku,
děkujeme za splnění Vašeho dárku: fén na vlasy

Přijměte od nás   „JEŽÍŠKŮV  CERTIFIKÁT  DÁRCE  DARUJ  HRAČKU“,  jako výraz našeho srdečného poděkování, znějící  na Vaše jméno, Vámi splněné přání a Vámi vybraného človíčka, kterému jste nejen splnil sen, milý Ježíšku, ale vybráním si právě jeho, mu poslal i vzkaz, že „tam někde venku“ je někdo, komu na něm záleží, protože si vybral právě jeho a jeho přání.

Splněním Vašeho přání jste se stal, Milý Ježíšku, Člověče jeden, naší nedílnou součástí – a tak Vám právem náleží i toto ocenění – blahopřejeme!

A na tomto, milý Ježíšku, nesete svým splněným přáním svůj díl. Toto se stane a na toto si u Vašeho stromečku a v okruhu Vašich blízkých vzpomeňte. Děkujeme a omlouváme se za tu husí kůži a zvýšený tep, které Vás jistě, na Štědrý večer, při vědomí tohoto potkají: „patří“ Vám to 😀 .

Tango – manažeři na vozíčcích – ano na vozíčcích, na kterých většina našeho týmu je a díky Vám jsme dostali příležitost k něčemu v životě být

Díky Vám jsme my dostali příležitost a šanci na sny a uplatnění a díky tomu můžeme ostatním dávat příležitost na to, býti člověk člověku člověkem.

To je Tango a Daruj hračku, to jste nyní Vy a takový by měl být život a svět, který je, Vaší účastí v Daruj hračku, zase o něco hezčí a lepší. Děkujeme, že jste vynaloženým úsilím do splněného přání dali i kus sebe.

 

 

Výzva pro všechny, kdo chtějí pomoci tomuto projektu

Omlouváme se za tyto řádky níže, ale věříme ve Vaše pochopení, že jinou šanci jak kohokoliv oslovit nemáme.

V plných přípravách na DH 2018 jsme kompletně přišli o mobilitu. To a telefony + internet jsou alfou a omegou naší existence – ze zoufalství jsme dokonce založili transparentní účet u KBabychom to dali nějak dohromady.

Každým rokem připravíme, již 22 let připravíme z našich vozíků projekt, který díky Ježíškům i Vám přinese splněná přání a potřeby v hodnotě 7 – 8 milionů korun každý ročník.

Nyní potřebujeme dát dohromady auta za 800 tisíc (ta minulá nám vydržela 14 a 21 (!) let.

Takže již během jednoho ročníku se 10x zaplatí, ale my něj nemáme, protože nevybíráme peníze – jen organizujeme akci tak, aby vše šlo, ve splněných přáních tam, kam má.

Dovolujeme si uvést číslo transparentního účtu: 115-8309500237/0100  

Variabilní Symbol: IČ nebo RČ,   

Zpráva pro příjemce: váš email, abychom Vás mohli kontaktovat pro vyřízení náležitostí-darovací smlouva, smlouva o reklamě (OSVČ, firma), aby se Vám Vaše pochopení promítlo do účetnictví.

 

Zde přijměte,  tímto krátkým videem, jak naše srdečné přání Vám, tak zároveň naše upřímné poděkování – a jak z obrázků i slov pochopíte, rozhodně neformální  a ryze ze života –